Ivan Leščišin

Narozen: v roce 1928

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

LEŠČIŠIN Ivan

KSS

365. (Bardejov)

Slib vykonal 1, 13. XII. 1954; 31.

Volba ověřena 3, 14. XII. 1954; 116.

Výb. kult.

Rada poslanců od 11. 6. 1956.

Zpravodajem:

kult. a úst. práv. výb. zpr. t. 284

(zákon o výchově dorostu z povolání v učebním poměru (učňovský zákon)].

29, 12. XII. 1958; 85.

Řeč v rozpravě:

o rozpočtovém zákonu na rok 1957 (t. 141).

17, 18. IV. 1957; 170.



ISP (příhlásit)