Jiří Lederer

Narozen: v roce 1924

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

LEDERER Jiří, Ing.

B

109. (Ústí n. L.)

Slib vykonal 1, 13. XII. 1954; 17.

Volba ověřena 3, 14. XII. 1954; 116.

Výb. kult. od 18. 4. 1957.

Řeč v rozpravě:

o zákonu o vynálezech, objevech a zlepšovacích návrzích (t. 166).

19, 5. VII. 1957; 82.

o zákonu o územním plánování (t. 281) a o zákonu o stavebním řádu (t. 282).

29, 12. XII. 1958; 121.



ISP (příhlásit)