Vratislav Krutina

Narozen: v roce 1913

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

KRUTINA Vratislav

KSČ

212. (Olomouc-město)

Slib vykonal 1, 13. XII. 1954; 22.

Volba ověřena 3, 14. XII. 1954; 116.

Výb. zeměd. do 20. 10. 1955.

Jmenován ministrem zemědělství.

9, 24. X. 1955; 5.

Zproštěn funkce ministra zemědělství 16. VI. 1956.

11, 30. VII. 1956; 4.

Zvolen členem předsednictva Národního shromáždění.

23, 19. XII. 1957; 108.

25, 16. IV. 1958; 7.

36, 18. II. 1960; 183.



ISP (příhlásit)