Jaroslav Kozel

Narozen: v roce 1921

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

KOZEL Jaroslav

KSČ

255. (Ostrava-Mar. Hory-Třebovice)

Slib vykonal 1, 13. XII. 1954; 25.

Volba ověřena 3, 14. XII. 1954; 116.

Rada poslanců 13. 12. 1954 - 14. 3. 1957.

Výb. kult.

Řeč v rozpravě:

o rozpočtovém zákonu na rok 1955 (t. 18).

4, 23. III. 1955; 172.

o rozpočtovém zákonu na rok 1959 (t. 288)

30, 19. II. 1959; 61.



ISP (příhlásit)