Jozef Jantošík

Narozen: v roce 1922

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

JANTOŠÍK Jozef

B

335. (Kysucké Nové Mesto-Čadca)

Slib vykonal 1, 13. XII. 1954; 30.

Volba ověřena 3, 14. XII. 1954; 116.

Výb. rozp. a hosp. do 18. 4. 1957.

Vzdal se posl. mandátu přípisem ze dne 24. 3. 1958; po něm nastoupil Gašo Štefan.

24, 15. IV. 1958; 6.



ISP (příhlásit)