František Zupka

Narozen: v roce 1901
Zemřel: v roce 1976

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

ZUPKA František

KSČ

228 (Západoslovenský kraj)

Slib vykonal 1, 9. 7. 1960; 14.

Volba ověřena 2, 11. a 12. 7. 1960; 39.

Členem dočasného výboru pro projednání návrhu ústavy ČSSR.

1, 9. 7. 1960; 27.

Členem zahraničního výboru.

Zpravodajem:

zpr. výb. zdrav. a úst. práv. t. 40.

(o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci).

8, 27. 6. 1961; 82.

Řeč v rozpravě:

o návrhu ústavního zákona Ústava Československé socialistické republiky (t. 7).

2, 11. 7. 1960; 51.



ISP (příhlásit)