Jan Vodička

Narozen: v roce 1893
Zemřel: v roce 1961

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

VODIČKA Jan

KSČ

26 (Středočeský kraj)

Slib vykonal 1, 9. 7. 1960; 7.

Volba ověřena 2, 11. 7. 1960; 39.

Členem mandátového výboru.

Zemřel 9. března 1961; věnována posmrtná vzpomínka

7, 17. 4. 1961; 5.

Nástupcem se stal Stainer Bohuslav.



ISP (příhlásit)