Oldřich Vaverka

Narozen: v roce 1921

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

VAVERKA Oldřich

KSČ

143 (Jihomoravský kraj)

Slib vykonal 1, 9. 7. 1960; 13.

Volba ověřena 2, 11. 7. 1960; 39.

Členem dočasného výboru pro projednání iniciativního návrhu zákona o jednacím a pracovním řádu NS.

Členem průmyslového výboru.

Členem komise pro občanskou kontrolu nad výkonem trestu odnětí svobody.

Řeč v rozpravě:

o zákonu o třetím pětiletém plánu rozvoje národního hospodářství ČSSR (t. 21).

4, 16. 11. 1960; 62.

o rozpočtovém zákonu na rok 1963 (t. 117).

17, 24. 1. 1963; 84.

o státním plánu rozvoje národního hospodářství a státním rozpočtu na rok 1964, t. 171.

23, 30. 1. 1964; 91.



ISP (příhlásit)