Veronika Majtanová

Narozena: v roce 1931

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

MAJTANOVÁ Veronika

KSČ

178 (Severomoravský)

Nastoupila po S. Chalánkovi.

Slib vykonala 8, 26. 6. 1961; 9.

Volba ověřena 8, 26. 6. 1961; 9.

Členem výboru ústavně právního.

8, 27. 6. 1961; 140.

Resignovala 14. 9. 1962.

Zpravodajem:

úst. práv. výb., zpr. ústní (o vl. n. zákona, kterým se mění a doplňuje zákon o hospodaření s byty (t. 62).

10, 30. 11. 1961; 167.



ISP (příhlásit)