Václav Kopecký

Narozen: v roce 1897
Zemřel: v roce 1961

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

KOPECKÝ Václav

KSČ

93 (Severočeský kraj)

Slib vykonal 1, 9. 7. 1960; 6.

Volba ověřena 2, 11. a 12. 7. 1960; 39.

Členem dočasného výboru pro projednání návrhu ústavy ČSSR.

1, 9. 7. 1960; 27.

Jmenován místopředsedou vlády.

2, 12. 7. 1960; 129.

Zemřel 5. 8. 1961.

9, 18. 9. 1961; 7.



ISP (příhlásit)