PhDr. Samuel Kodaj

Narozen: v roce 1922

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

KODAJ Samuel

KSS

248 (Západoslovenský kraj)

Slib vykonal 1, 9. 7. 1960; 10.

Volba ověřena 2, 11. a 12. 7. 1960; 39.

Členem dočasného výboru pro projednání iniciativního návrhu zákona o jednacím a pracovním řádu NS.

Členem ústavně právního výboru.

Zpravodajem:

výb. ústavně právního (t. 58)

(o státní kontrole, statistice a ostatních oborech národohospodářské evidence).

9, 19. 9. 1961; 174.

Řeč v rozpravě:

o prohlášení předsedy vlády V. Širokého z 12. 7. 1960 o programu vlády.

2, 12. 7. 1960; 33.

o zprávě předsedy Nejvyššího soudu o činnosti a dalších úkolech soudů při upevňování socialistické zákonnosti.

11, 21. 12. 1961; 23.



ISP (příhlásit)