Josef Juran

Narozen: v roce 1885
Zemřel: v roce 1963

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

JURAN Josef

KSČ

146 (Jihomoravský kraj)

Slib vykonal 1, 9. 7. 1960; 12.

Volba ověřena 2, 11. a 12. 7. 1960; 39.

Členem mandátového výboru.

Zemřel dne 26. 12. 1963.

Řeč v rozpravě:

k projevu předsedy vlády soudruha Jozefa Lenárta.

21, 25. 9. 1963; 18.



ISP (příhlásit)