Jan Harus

Narozen: v roce 1892
Zemřel: v roce 1967

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

HARUS Jan

KSČ

91 (Severočeský kraj)

Slib vykonal 1, 9. 7. 1960; 12.

Volba ověřena 2, 11. a 12. 7. 1960; 39.

Zvolen členem předsednictva Národního shromáždění.

1, 9. 7. 1960; 16.

Členem mandátového výboru.

Zpravodajem:

mandát. výb. zpr. t. 5 (o ověření platnosti volby poslanců Národního shromáždění).

2, 11. 7. 1960; 36.

mandát. výb. zpr. t. 46 (o ověření platnosti volby nově zvolených poslanců).

8, 26. 6. 1961; 7.

mandát. výb. zpr. t. 70

(o ověření platnosti volby nově zvoleného posl. V. Dědka).

10, 29. 11. 1961; 7.

mandát. výb. zpr. t. 95

(o ověření platnosti volby nově zvolených poslanců).

15, 5. 7. 1962; 6.

mandát. výb.

(o ověření platnosti volby nově zvolených poslanců).

16, 19. 12. 1962; 11.

mandát. výb.

(o ověření platnosti volby nově zvolených poslanců).

20, 9. 7. 1963; 8.

mandát. výb.

(o ověření platnosti volby nově zvolených poslanců).

23, 31. 1. 1964; 8.

Řeč v rozpravě:

k vládnímu návrhu zákona o myslivosti (t. 76).

12, 23. 2. 1962; 140.

k vl. n. hospodářského zákoníku (t. 188).

26, 4. 6. 1964; 102.

o dani z motorových vozidel (t. 191).

26, 5. 6. 1964; 131.

Dotazy:

o trestním řízení soudním (t. 66).

10, 29. 11. 1961; 37.



ISP (příhlásit)