Ing. Jozef Gabriška

Narozen: v roce 1921

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

GABRIŠKA Jozef

KSS

296 (Východoslovenský kraj)

Slib vykonal 1, 9. 7. 1960; 11.

Volba ověřena 2, 11. 7. 1960; 39.

Členem průmyslového výboru.

Členem komise poslanců pro občanskou kontrolu nad výkonem trestu.

Řeč v rozpravě:

o zákonu o třetím pětiletém plánu rozvoje národního hospodářství ČSSR (t. 21).

4, 17. 11. 1960; 115.

k zprávě vlády podle čl. 41 odst. 1 ústavy o plnění státního plánu rozvoje národního hospodářství ČSSR v roce 1960.

7, 17. 4. 1961; 38.

o rozpočtovém zákonu na rok 1962 (t. 78).

12, 22. 2. 1962; 48.

o státním plánu rozvoje národního hospodářství a státním rozpočtu na rok 1964 (t. 171).

23, 30. 1. 1964; 102.

k vl. n. hospodářského zákoníku (t. 188).

26, 4. 6. 1964; 98.



ISP (příhlásit)