Marta Čubová

Narozena: v roce 1931

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

ČUBOVÁ Marta

B

288 /Východoslovenský/

Slib vykonala 1, 23. 6. 1964; 6.

Volba ověřena 1, 24. 6. 1964; 83.

Členkou výboru mandátového

1, 23. 6. 1964; 26.

Členkou výboru pro potravinářský a spotřební průmysl, místní hospodářství a služby, obchod a spoje

1, 23. 6. 1964; 29.

Řeč v rozpravě:

k vládnímu návrhu zákona o státním plánu rozvoje národního hospodářství a státním rozpočtu na rok 1966 /tisk 67/

9, 18. 12. 1965; 166.

k prohlášení vlády

23, 2. 5. 1968; 268.



ISP (příhlásit)