Ing. Samuel Takáč

Narozen: v roce 1911

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

TAKÁČ Samuel, Ing.

KSČ

210 /Západoslovenský/

Slib vykonal 1, 23. 6. 1964; 6.

Volba ověřena 1, 24. 6. 1964; 83.

Ministr stavebnictví od 5. 1. 1963

Odvolán z funkce ministra 8. dubna 1968

22, 18. 4. 1968; 5

Členem výboru pro investiční výstavbu a stavebnictví

23, 25. 4. 1968; 183.



ISP (příhlásit)