Jan Piller

Narozen: v roce 1922

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

PILLER Jan

KSČ

263 /Středoslovenský/

Slib vykonal 1, 2. 6. 1964; 6.

Volba ověřena 1, 24. 6. 1964; 83.

Místopředseda vlády od 9. 2. 1962

Předseda Státní komise pro investiční výstavbu od 20. 9. 1963

Odvolán z funkce místopředsedy vlády 10. 11. 1965

8, 11. 11. 1965; 93.

Člen výboru NS pro plán a rozpočet

10, 17. 3. 1966; 315.



ISP (příhlásit)