František Penc

Narozen: v roce 1921
Zemřel: v roce 1972

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

PENC František

KSČ

99 /Severočeský/

Slib vykonal 1, 23. 6. 1964; 6.

Volba ověřena 1, 24. 6. 1964; 83.

Členem výboru pro hlavní výrobní odvětví a dopravu

1, 23. 6. 1964; 28.

Uvolněn z funkce člena výboru průmyslového pro hlavní výrobní odvětví a dopravu

10, 17. 3. 1966; 315.

Projevy:

k vládnímu návrhu zákona o věrnostním přídavku horníků /t. 234/

29, 20. 12. 1968; 223.



ISP (příhlásit)