František Kriegel

Narozen: v roce 1908
Zemřel: v roce 1979

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

KRIEGEL František, MUDr.

KSČ

10 /hl. m. Praha/

Slib vykonal 1, 23. 6. 1964; 6.

Volba ověřena 1, 24. 6. 1964; 83

Předsedou zahraničního výboru

1, 23. 6. 1964; 27.

Členem předsednictva NS

1, 23. 6. 1964; 20.

Rezignoval na funkci předsedy zahraničního výboru NS

22. 18. 4. 1968; 31.

Zpravodajem:

odůvodnění návrhu usnesení Národního shromáždění na stanovení počtu členů České národní rady a na volbu členů České národní rady

24, 27. 6. 1968; 287.

jako předseda ÚV NF doporučuje kandidátku pro Českou národní radu

25, 10. 7. 1968; 9.

Řeč v rozpravě:

k zprávě vlády k otázkám zahraniční politiky Československé socialistické republiky

10, 15. 3. 1966; 67.

jako předseda ÚV NF podává návrh na volbu nového předsedy NS

22, 18. 4. 1968; 10.

informace o dalších rezignacích

22, 18. 4. 1968; 30.

jménem ÚV NF podává návrh do funkcí místopředsedů NS

22, 18. 4. 1968; 31.

návrh na kandidáta předsedy Nejvyššího soudu

22, 18. 4. 1968; 37.

k návrhu výb. úst. práv. na vydání ústavního zákona o přípravě federativního uspořádání ČSSR /t. 185/

24, 24. 6. 1968; 29.



ISP (příhlásit)