Ing. Štefan Junás

Narozen: v roce 1924

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

JUNÁS Štefan

KSS

240 /Západoslovenský/

Slib vykonal 1, 23. 6. 1964; 6.

Volba ověřena 1, 24. 6. 1964; 83.

Členem výboru pro národní výbory

1, 23. 6. 1964; 27.

Řeč v rozpravě:

k prohlášení vlády

23, 2. 5. 1968; 220.

Interpelace, dotazy a připomínky:

žádá vládu, aby utvořila komisi, která by řešila nedostatek krmiv, hlavně píce v Západoslovenském kraji

24, 27. 6. 1968; 330.



ISP (příhlásit)