František Hamouz

Narozen: v roce 1919
Zemřel: v roce 1985

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

HAMOUZ František

KSČ

92 /Severočeský /

Slib vykonal 1, 23. 6. 1964; 6.

Volba ověřena 1, 24. 6. 1964; 83.

Ministr zahraničního obchodu od 5. 1. 1963

Odvolán z funkce ministra 8. 4. 1968

22, 18. 4. 1968; 5.

Místopředsedou vlády 8. 4. 1968

22, 18. 4. 1968; 5.



ISP (příhlásit)