RSDr. Jozef Hajmacher

Narozen: v roce 1925

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

HAJMACHER Jozef

KSS

276 /Východoslovenský/

Slib vykonal 1, 23. 6. 1964; 6.

Volba ověřena 1, 24. 6. 1964; 83.

Členem výbor zemědělského

1, 23. 6. 1964; 30.

Řeč v rozpravě:

k zprávě vlády podle čl. 41 odst. 1 ústavy o plnění státního plánu rozvoje národního hospodářství ČSSR v roce 1966

a

vládní návrh zákona o čtvrtém pětiletém plánu rozvoje národního hospodářství ČSSR /t. 90/

12, 26. 10. 1966; 147.

k vládnímu návrh u zákona o národních výborech /t. 122/

16, 28. - 30. 6. 1967; 32.



ISP (příhlásit)