Jozef Fekete

Narozen: v roce 1926

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

FEKETE Jozef

KSS

218 /Západoslovenský/

Slib vykonal 2, 24. 9. 1964; 9.

Volba ověřena 1, 24. 6. 1964; 83.

Členem výbor pro potravinářský a spotřební průmysl, místní hospodářství a služby, obchod a spoje

1, 23. 6. 1964; 29.

Řeč v rozpravě:

k zprávě vlády o přijatých opatřeních na odstranění škod způsobených povodní na jižním Slovensku a o postupu prací na obnově

8, 12. 11. 1965; 207.



ISP (příhlásit)