Ing. Jan Kasal

Ing. Jan Kasal

Narozen: v roce 1951

Volební kraj: Vysočina
Zvolen na kandidátce: K

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 20. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie - Československé strany lidové. Člen od 25. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Organizační výbor. Člen od 22. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Organizační výbor. Ověřovatel výboru od 23. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro heraldiku a vexilologii. Člen od 16. 9. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro přípravu návrhů na propůjčení nebo udělení státních vyznamenání. Člen od 17. 9. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro přípravu návrhů na propůjčení nebo udělení státních vyznamenání. Předseda od 17. 9. 1998 do 20.06.2002
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie - Československé strany lidové. Předseda od 29. 9. 1998 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Izrael. Člen od 4. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Polsko. Člen od 4. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Slovensko. Člen od 4. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Ruská federace. Člen od 5. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Ruská federace. Místopředseda od 5. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Slovinsko. Člen od 12. 5. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Slovinsko. Místopředseda od 12. 5. 1999 do 20.06.2002
  • Stálá delegace Parlamentu do Shromáždění Západoevropské unie. Člen od 20. 5. 1999 do 20.06.2002
  • Petiční výbor. Člen od 13. 12. 2001 do 20.06.2002
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 15. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové. Člen od 19. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové. Předseda od 19. 6. 2002 do 16.07.2002
  • Poslanecká sněmovna. Místopředseda od 11. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Organizační výbor. Člen od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Organizační výbor. Místopředseda od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Stálá delegace Parlamentu do Shromáždění Západoevropské unie. Náhradník od 6. 8. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro přípravu návrhů na propůjčení nebo udělení státních vyznamenání. Předseda od 7. 8. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro heraldiku a vexilologii. Člen od 19. 9. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro přípravu návrhů na propůjčení nebo udělení státních vyznamenání. Člen od 13. 11. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro přípravu novely jednacího řádu. Člen od 13. 11. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Čína. Člen od 11. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Slovensko. Člen od 5. 3. 2003 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Rusko a Eurasie. Člen od 6. 3. 2003 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Rusko a Eurasie. Předseda od 6. 3. 2003 do 10.02.2005
  • Vyšetřovací komise ve věci vyrovnání České republiky se společností Diag Human. Člen od 26. 6. 2003 do 31.03.2005
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 3. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)