Tomio Okamura

Tomio Okamura

Narozen: v roce 1972

Volební kraj: Středočeský
Zvolen na kandidátce: Usvit

Seznam činností

  • Senát. Člen od 20. 10. 2012 do 26.10.2013
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 26. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub Úsvit - Národní Koalice. Člen od 5. 11. 2013 do 24.03.2015
  • Skupina ČR - Korejská republika. Člen od 5. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Japonsko. Člen od 13. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro Ústavu České republiky a parlamentní procedury. Člen od 18. 3. 2014 do 26.10.2017
  • Organizační výbor. Člen od 26. 3. 2014 do 30.04.2015
  • Podvýbor pro cestovní ruch. Člen od 10. 4. 2014 do 26.10.2017
  • Nezařazení. Člen od 24. 3. 2015 do 26.10.2017
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 21. 10. 2017
  • Poslanecký klub Svoboda a přímá demokracie. Člen od 26. 10. 2017
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)