Mgr. Karolína Peake

Mgr. Karolína Peake

Narozena: v roce 1975

Volební kraj: Hlavní město Praha
Zvolena na kandidátce: VV

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Členka od 29. 5. 2010 do 28.08.2013
  • Poslanecký klub Věci veřejné. Členka od 31. 5. 2010 do 18.04.2012
  • Volební komise. Členka od 22. 6. 2010 do 1.07.2011
  • Mandátový a imunitní výbor. Členka od 24. 6. 2010 do 1.07.2011
  • Organizační výbor. Členka od 7. 7. 2010 do 1.07.2011
  • Ústavně právní výbor. Členka od 7. 7. 2010 do 1.07.2011
  • Stálá komise pro rodinu a rovné příležitosti. Členka od 9. 7. 2010 do 1.07.2011
  • Ústavně právní výbor. Předsedkyně od 9. 7. 2010 do 1.07.2011
  • Podvýbor pro přípravu novely zákona o jednacím řádu Poslanecké sněmovny. Členka od 22. 9. 2010 do 1.07.2011
  • Stálá komise pro rodinu a rovné příležitosti. Ověřovatelka komise od 25. 11. 2010 do 1.07.2011
  • Poslanecký klub Věci veřejné. Předsedkyně od 8. 4. 2011 do 12.07.2011
  • Vláda České republiky. Místopředsedkyně od 1. 7. 2011 do 10.07.2013
  • Nezařazení. Členka od 18. 4. 2012 do 28.08.2013
  • Vláda České republiky. Ministryně obrany od 12. 12. 2012 do 21.12.2012
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)