Mgr. Václav Horáček

Mgr. Václav Horáček

Narozen: v roce 1956

Volební kraj: Liberecký
Zvolen na kandidátce: TOP09

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 29. 5. 2010 do 28.08.2013
  • Poslanecký klub TOP 09 a Starostové. Člen od 10. 6. 2010 do 28.08.2013
  • Poslanecký klub TOP 09 a Starostové. Místopředseda od 10. 6. 2010 do 28.08.2013
  • Organizační výbor. Člen od 7. 7. 2010 do 6.12.2011
  • Výbor pro obranu a bezpečnost. Člen od 7. 7. 2010 do 6.12.2011
  • Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj. Člen od 7. 7. 2010 do 28.08.2013
  • Podvýbor pro územní rozvoj a financování veřejné správy. Člen od 6. 10. 2010 do 22.01.2013
  • Podvýbor pro územní rozvoj a financování veřejné správy. Předseda od 6. 10. 2010 do 22.01.2013
  • Podvýbor pro obecní policie a soukromé bezpečnostní služby. Člen od 7. 10. 2010 do 6.12.2011
  • Podvýbor pro evropské fondy. Člen od 13. 1. 2011 do 23.03.2011
  • Dozorčí rada Státního fondu rozvoje bydlení. Člen od 8. 6. 2011 do 8.06.2015
  • Výbor pro obranu. Člen od 13. 12. 2011 do 25.09.2012
  • Organizační výbor. Člen od 13. 12. 2011 do 28.08.2013
  • Výbor pro obranu. Místopředseda od 14. 12. 2011 do 18.01.2012
  • Dozorčí rada Pozemkového fondu České republiky. Člen od 15. 12. 2011 do 1.01.2013
  • Podvýbor pro obecní policie a soukromé bezpečnostní služby. Člen od 29. 2. 2012 do 28.08.2013
  • Zemědělský výbor. Člen od 25. 9. 2012 do 28.08.2013
  • Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj. Předseda od 19. 12. 2012 do 28.08.2013
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)