Mgr. Tomáš Úlehla

Mgr. Tomáš Úlehla

Narozen: v roce 1965

Volební kraj: Zlínský
Zvolen na kandidátce: ODS

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 3. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Člen od 8. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj. Člen od 12. 9. 2006 do 3.06.2010
  • Výbor pro životní prostředí. Člen od 12. 9. 2006 do 3.06.2010
  • Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj. Ověřovatel výboru od 13. 9. 2006 do 3.06.2010
  • Dozorčí rada VZP. Člen od 8. 11. 2006 do 22.09.2010
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění Rady Evropy. Náhradník od 8. 11. 2006 do 3.06.2010
  • Podvýbor pro ekonomiku ve zdravotnictví. Člen od 16. 11. 2006 do 3.06.2010
  • Podvýbor pro lesní a vodní hospodářství. Člen od 10. 1. 2007 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - Rakousko. Člen od 1. 3. 2007 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - Austrálie a Nový Zéland. Pozorovatel od 1. 3. 2007 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - Japonsko. Člen od 21. 3. 2007 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - Švýcarsko. Člen od 21. 3. 2007 do 3.06.2010
  • Podvýbor pro krajany. Člen od 5. 4. 2007 do 3.06.2010
  • Skupina ČR - Srbsko. Člen od 16. 5. 2008 do 3.06.2010
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 29. 5. 2010 do 28.08.2013
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Člen od 30. 5. 2010 do 7.08.2013
  • Výbor pro zdravotnictví. Člen od 7. 7. 2010 do 28.08.2013
  • Výbor pro životní prostředí. Člen od 7. 7. 2010 do 28.08.2013
  • Výbor pro životní prostředí. Místopředseda od 8. 7. 2010 do 28.08.2013
  • Dozorčí rada VZP. Člen od 22. 9. 2010 do 6.02.2014
  • Stálá delegace Parlamentu do Shromáždění Západoevropské unie. Člen od 24. 9. 2010 do 30.06.2011
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění Rady Evropy. Člen od 24. 9. 2010 do 28.08.2013
  • Podvýbor pro energetiku. Člen od 6. 10. 2010 do 28.08.2013
  • Podvýbor pro ekonomiku ve zdravotnictví, zdravotní pojistění a lékovou politiku. Člen od 18. 11. 2010 do 28.08.2013
  • Podvýbor pro financování péče o životní prostředí. Člen od 18. 11. 2010 do 28.08.2013
  • Podvýbor pro suroviny, odpady, obnovitelné zdroje a ochranu klimatu. Člen od 18. 11. 2010 do 28.08.2013
  • Skupina ČR - Kanada. Člen od 9. 12. 2010 do 28.08.2013
  • Skupina ČR - Republika Slovinsko. Člen od 9. 12. 2010 do 28.08.2013
  • Skupina ČR - Slovensko. Člen od 9. 12. 2010 do 28.08.2013
  • Skupina ČR - Spojené státy americké. Člen od 9. 12. 2010 do 28.08.2013
  • Skupina ČR - Spojené státy americké. Předseda od 9. 12. 2010 do 28.08.2013
  • Skupina ČR - Chorvatsko. Člen od 10. 12. 2010 do 28.08.2013
  • Skupina ČR - Rakousko. Člen od 14. 12. 2010 do 28.08.2013
  • Skupina ČR - Srbská republika. Člen od 16. 12. 2010 do 28.08.2013
  • Podvýbor pro suroviny, odpady, obnovitelné zdroje a ochranu klimatu. Místopředseda od 14. 11. 2012 do 28.08.2013
  • Skupina ČR - Arménie. Člen od 7. 2. 2013 do 28.08.2013
  • Nezařazení. Člen od 8. 8. 2013 do 28.08.2013
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)