Ing. Eduard Vávra

Ing. Eduard Vávra

Narozen: v roce 1943

Volební kraj: Jihomoravský
Zvolen na kandidátce: ODS

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 20. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Člen od 30. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Hospodářský výbor. Člen od 22. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro průmysl a stavebnictví. Člen od 7. 10. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro průmysl a stavebnictví. Místopředseda od 7. 10. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro podporu podnikání a legislativní činnost. Člen od 8. 10. 1998 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Litva. Člen od 9. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Norsko. Člen od 9. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Kypr. Člen od 11. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Turecko. Člen od 13. 5. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Arménie. Člen od 30. 6. 1999 do 20.06.2002
  • Dočasná komise pro otázky vnitřního trhu. Člen od 6. 12. 2000 do 20.06.2002
  • Dozorčí rada Státního fondu rozvoje bydlení. Člen od 12. 12. 2000 do 9.10.2002
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 15. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub Občanské demokratické strany. Člen od 25. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Hospodářský výbor. Člen od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Dozorčí rada Státního fondu rozvoje bydlení. Člen od 22. 10. 2002 do 22.10.2006
  • Podvýbor pro podporu malého a středního podnikání. Člen od 27. 11. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro průmysl a stavebnictví. Člen od 27. 11. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro průmysl a stavebnictví. Místopředseda od 27. 11. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Skandinávské státy. Člen od 11. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Slovinsko. Člen od 11. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Řecko. Člen od 27. 2. 2003 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro prezentaci České republiky v zahraničí. Člen od 25. 3. 2003 do 15.06.2006
  • Stálá delegace Parlamentu do Shromáždění Západoevropské unie. Člen od 24. 9. 2004 do 15.06.2006
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)