Ing. Miroslav Kalousek

Ing. Miroslav Kalousek

Narozen: v roce 1960

Volební kraj: Jihočeský
Zvolen na kandidátce: K

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 20. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Poslanecký klub Křesanské a demokratické unie - Československé strany lidové. Člen od 25. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Poslanecká sněmovna. Ověřovatel od 17. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Hospodářský výbor. Člen od 22. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro průmysl a stavebnictví. Člen od 7. 10. 1998 do 20.06.2002
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 15. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub Křesanské a demokratické unie-Československé strany lidové. Člen od 19. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecká sněmovna. Ověřovatel od 11. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Rozpočtový výbor. Člen od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Rozpočtový výbor. Předseda od 17. 7. 2002 do 17.03.2005
  • Stálá komise pro bankovnictví. Člen od 24. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 3. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)