Jan Šejna

Narozen: v roce 1927

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

ŠEJNA Jan

KSČ

94 /Severočeský/

Slib vykonal 1, 23. 6. 1964; 6.

Volba ověřena 1, 24. 6. 1964; 83.

Členem výboru zemědělského

1, 23. 6. 1964; 30.

Členem předsednictva NS

1, 23. 6. 1964; 20.

Členem komise poslanců NS pro obč. kontrolu nad výkonem trestu odnětí svobody podle § 335 tr. ř.

2, 25. 9. 1964; 126.

Uvolněn z výboru zemědělského a zvolen do výboru ústavně právního

11, 30. 6. 1966; 228.

Odvolán z funkce člena předsednictva NS

20, 29. 3. 1968; 24.

Poslanecký mandát zanikl a základě zák. opatření PNS č. 39/68 Sb.

20, 29. 3. 1968, 23.

Řeč v rozpravě:

k vl. n. zákona o národních výborech /t. 122/

16, 28. - 30. 6. 1967; 87.



ISP (příhlásit)