JUDr. Ivan Pietor

Narozen: v roce 1904
Zemřel: v roce 1977

Seznam činností

Ústavodárné Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

PIETOR Ivan, JUDr.

(SSO)

Slib vykonal 1, 18. VI. 1946; 4.

Volba verifikována 24, 10. XII. 1946; 2.

Jmenován ministrem dopravy 2. VII. 1946.

3, 8. VII. 1946; 10.

Zproštěn úřadu ministra 25. II. 1948.

94, 10. III. 1948; 3.

Řeč v rozpravě:

za rozpravy o zemědělských předlohách t. 1067, 1082, 1087, 1088, 1093 a 1095; mluví o řeči inž. Styka z 11. 3. 1948 o programu vlády a předčítá článek, který napsal v prosinci 1946.

100, 21. III. 1948; 30.



ISP (příhlásit)