Ing. Pavel Kováčik

Ing. Pavel Kováčik

Narozen: v roce 1955

Volební kraj: Vysočina
Zvolen na kandidátce: KSČM

Seznam činností

  • Dozorčí rada Státního zemědělského intervenčního fondu. Člen od 4. 11. 2009 do 4.11.2013
  • Dozorčí rada Vinařského fondu. Člen od 19. 2. 2013 do 19.02.2017
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 26. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy. Člen od 27. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy. Předseda od 27. 10. 2013 do 26.10.2017
  • Organizační výbor. Člen od 4. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Zemědělský výbor. Člen od 4. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Zemědělský výbor. Místopředseda od 5. 12. 2013 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Ázerbájdžán. Člen od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Čínská lidová republika. Člen od 6. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Skupina ČR - Vietnam. Člen od 13. 2. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro myslivost, rybářství, včelařství, zahrádkářství a chovatelství. Člen od 26. 3. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro potravinářství, veterinární činnost a živočišnou výrobu. Člen od 26. 3. 2014 do 26.10.2017
  • Podvýbor pro potravinářství, veterinární činnost a živočišnou výrobu. Předseda od 26. 3. 2014 do 26.10.2017
  • Dozorčí rada Státního zemědělského intervenčního fondu. Člen od 14. 5. 2014 do 14.05.2018
  • Skupina ČR - Bělorusko. Člen od 11. 12. 2014 do 26.10.2017
  • Dozorčí rada Vinařského fondu. Člen od 1. 3. 2017
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 21. 10. 2017
  • Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy. Člen od 24. 10. 2017
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)