Ing. Michaela Šojdrová

Ing. Michaela Šojdrová

Narozena: v roce 1963

Volební kraj: Zlínský
Zvolena na kandidátce: K

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Členka od 20. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie - Československé strany lidové. Členka od 25. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. Členka od 22. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. Ověřovatelka výboru od 23. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro mládež. Členka od 16. 9. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro školství. Členka od 16. 9. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro tělovýchovu. Členka od 16. 9. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro vědu a vysoké školy. Členka od 16. 9. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro mládež. Místopředsedkyně od 7. 10. 1998 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Francie. Členka od 11. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Kanada. Členka od 13. 5. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Frankofonie. Členka od 19. 11. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Frankofonie. Předseda od 19. 11. 1999 do 20.06.2002
  • Poslanecká sněmovna. Členka od 15. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové. Členka od 19. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. Členka od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu. Místopředsedkyně od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Stálá komise pro práci Kanceláře Poslanecké sněmovny. Členka od 24. 7. 2002 do 4.11.2004
  • Stálá delegace Parlamentu pro spolupráci s Evropským parlamentem. Členka od 6. 8. 2002 do 20.07.2004
  • Podvýbor pro mládež. Členka od 19. 9. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro školství. Členka od 19. 9. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro tělovýchovu. Členka od 19. 9. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro vědu a vysoké školy. Členka od 19. 9. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro mládež. Místopředsedkyně od 15. 10. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - BENELUX. Členka od 11. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Francie. Členka od 11. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Kanada. Členka od 18. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové. Místopředsedkyně od 30. 9. 2003 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Francie. Předseda od 14. 5. 2004 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro kriminalitu mládeže. Členka od 31. 3. 2005 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro kriminalitu mládeže. Ověřovatelka od 5. 5. 2005 do 15.06.2006
  • Poslanecká sněmovna. Členka od 3. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)