RNDr. Libor Ambrozek

RNDr. Libor Ambrozek

Narozen: v roce 1966

Volební kraj: Jihomoravský
Zvolen na kandidátce: K

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 20. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie - Československé strany lidové. Člen od 25. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Poslanecká sněmovna. Ověřovatel od 17. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Výbor pro veřejnou správu, regionální rozvoj a životní prostředí. Člen od 22. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro ochranu životního prostředí a krajiny. Člen od 23. 9. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro ochranu životního prostředí a krajiny. Předseda od 23. 9. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro hospodaření se surovinami a s odpady. Člen od 24. 9. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro veřejnou správu. Člen od 24. 9. 1998 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Írán. Člen od 12. 12. 2000 do 20.06.2002
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 15. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové. Člen od 19. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Vláda České republiky. Ministr životního prostředí od 15. 7. 2002 do 4.08.2004
  • Skupina ČR - Čína. Člen od 11. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - arabské státy. Člen od 27. 2. 2003 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Rusko a Eurasie. Člen od 6. 3. 2003 do 15.06.2006
  • Vláda České republiky. Ministr životního prostředí od 4. 8. 2004 do 25.04.2005
  • Vláda České republiky. Ministr životního prostředí od 25. 4. 2005 do 16.08.2006
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 3. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)