Pavol Majling

Narozen: v roce 1911

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

MAJLING Pavol

KSČ

270 /Středoslovenský/

Slib vykonal 1, 23. 6. 1964; 6.

Volba ověřena 1, 24. 6. 1964; 83.

Ministr - pověřen řízením Ústřední komise státní kontroly a statistiky

od 27. 6. 1961

Odvolán z funkce ministra dne 20. ledna 1967

14, 5. 4. 1967; 8.



ISP (příhlásit)