RSDr. Jozef Lenárt

Narozen: v roce 1923

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

LENÁRT Jozef

KSS

214 (Západoslovenský kraj), do 28. 8. 1962; 290 (Východoslovenský kraj), zvolen 21. 10. 1962.

Slib vykonal 1, 9. 7. 1960; 9., 16, 19. 12. 1962; 14.

Volba ověřena 2, 11. a 12. 7. 1960; 39., 16, 19. 12. 1962; 11.

Zvolen členem předsednictva Národního shromáždění

1, 9. 7. 1960; 16., 16, 19. 12. 1962; 76.

Členem dočasného výboru pro projednání návrhu ústavy ČSSR

1, 9. 7. 1960; 27.

Zvolen předsedou Slovenské národní rady 31. 10. 1962.

Zvolen předsedou vlády 20. 9. 1963.

Řeč v rozpravě:

o návrhu ústavního zákona Ústava Československé socialistické republiky (t. 7).

2, 11. 7. 1960; 86.



ISP (příhlásit)