Evžen Snítilý

Evžen Snítilý

Narozen: v roce 1954

Volební kraj: Královéhradecký
Zvolen na kandidátce: ČSSD

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 20. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Poslanecký klub České strany sociálně demokratické. Člen od 24. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Výbor pro veřejnou správu, regionální rozvoj a životní prostředí. Člen od 22. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro bytovou politiku. Člen od 23. 9. 1998 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro bytovou politiku. Předseda od 23. 9. 1998 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Čína. Člen od 4. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Polsko. Člen od 4. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Slovensko. Člen od 4. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Egypt. Člen od 24. 11. 1999 do 20.06.2002
  • Dozorčí rada Státního fondu rozvoje bydlení. Člen od 12. 12. 2000 do 9.10.2002
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 15. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub České strany sociálně demokratické. Člen od 21. 6. 2002 do 15.06.2006
  • Výbor pro veřejnou správu, regionální rozvoj a životní prostředí. Člen od 16. 7. 2002 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro bytovou politiku. Člen od 16. 9. 2002 do 1.07.2005
  • Podvýbor pro bytovou politiku. Předseda od 16. 9. 2002 do 1.07.2005
  • Dozorčí rada Státního fondu rozvoje bydlení. Člen od 22. 10. 2002 do 22.10.2006
  • Skupina ČR - Čína. Člen od 11. 12. 2002 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Slovensko. Člen od 5. 3. 2003 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Polsko. Člen od 17. 4. 2003 do 15.06.2006
  • Výbor pro veřejnou správu, regionální rozvoj a životní prostředí. Předseda od 1. 7. 2005 do 15.06.2006
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 3. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Poslanecký klub České strany sociálně demokratické. Člen od 5. 6. 2006 do 15.02.2008
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)