Bc. Pavel Severa

Bc. Pavel Severa

Narozen: v roce 1965

Volební kraj: Pardubický
Zvolen na kandidátce: K

Seznam činností

  • Poslanecká sněmovna. Člen od 20. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie - Československé strany lidové. Člen od 25. 6. 1998 do 20.06.2002
  • Výbor pro obranu a bezpečnost. Člen od 22. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Výbor pro obranu a bezpečnost. Místopředseda od 23. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Stálá komise pro kontrolu použití operativní techniky Policie ČR. Člen od 24. 7. 1998 do 20.06.2002
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění NATO. Člen od 16. 10. 1998 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - ASEAN. Člen od 4. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Čína. Člen od 4. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Řecko. Člen od 5. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Island. Člen od 9. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Norsko. Člen od 9. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Island. Předseda od 9. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Portugalsko. Člen od 10. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Francie. Člen od 11. 2. 1999 do 20.06.2002
  • Podvýbor pro vězeňství. Člen od 5. 3. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Irsko. Člen od 1. 4. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Slovinsko. Člen od 12. 5. 1999 do 20.06.2002
  • Skupina ČR - Jihoafrická republika. Člen od 19. 5. 1999 do 20.06.2002
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 2. 6. 2003 do 15.06.2006
  • Poslanecký klub Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové. Člen od 2. 6. 2003 do 15.06.2006
  • Stálá komise pro kontrolu činnosti Vojenského obranného zpravodajství. Člen od 26. 6. 2003 do 15.06.2006
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění NATO. Člen od 26. 6. 2003 do 26.06.2003
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění NATO. Náhradník od 26. 6. 2003 do 26.06.2003
  • Pracovní skupina pro řešení problematiky nepotřebného majetku a ekologické likvidace nepotřebné munice Ministerstva obrany ČR. Člen od 2. 7. 2003
  • Pracovní skupina pro řešení problematiky nepotřebného majetku a ekologické likvidace nepotřebné munice Ministerstva obrany ČR. Předseda od 2. 7. 2003
  • Výbor pro obranu a bezpečnost. Člen od 10. 7. 2003 do 15.06.2006
  • Výbor pro obranu a bezpečnost. Místopředseda od 10. 7. 2003 do 15.06.2006
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění NATO. Člen od 26. 7. 2003 do 15.06.2006
  • Stálá delegace Parlamentu do Parlamentního shromáždění NATO. Vedoucí delegace od 31. 10. 2003 do 15.06.2006
  • Podvýbor pro problematiku korupce. Člen od 9. 9. 2004 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Irsko. Člen od 1. 12. 2004 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Kanada. Člen od 1. 12. 2004 do 15.06.2006
  • Skupina ČR - Skandinávské státy. Člen od 1. 12. 2004 do 15.06.2006
  • Stálá komise pro kontrolu činnosti NBÚ. Člen od 1. 2. 2006 do 15.06.2006
  • Poslanecká sněmovna. Člen od 3. 6. 2006 do 3.06.2010
  • Činnosti



    ISP (příhlásit)