O budoucnosti EU jednali poslanci VEZ s eurokomisařkou V. Jourovou

1. 2. 2018

Poslanci z výboru pro evropské záležitosti Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky diskutovali se členkou Evropské komise pro spravedlnost, ochranu spotřebitelů a otázky rovnosti pohlaví Věrou Jourovou o evropské bezpečnostní problematice, o víceletém finančním rámci Evropské unie, ochraně dat, online agendě a rovněž o elektronickém zakládání společností v Evropské unii.  
Otázka imigračních kvót podle Věry Jourové nesmí ochromit společný postup členských států při ochraně evropských hranic. Upozornila také na to, že prosperita evropského trhu, včetně digitálního trhu, zůstává prioritou. Mezi svými legislativními návrhy členka Evropské komise Věra Jourová jmenovala institut evropského prokurátora, zlepšení podmínek pro firmy, které se chtějí stěhovat mezi členskými zeměmi, elektronické zakládání firem nebo možnost společné žaloby spotřebitelů.
S eurokomisařkou Věrou Jourovou se setkali předseda výboru pro evropské záležitosti Ondřej Benešík, místopředsedové výboru pro evropské záležitosti Přemysl Mališ a Mikuláš Peksa a dále členové výboru Jaroslav Bžoch, Jiří Kobza, František Kopřiva, Pavel Plzák a Jan Skopeček.O budoucnosti EU jednali poslanci VEZ s eurokomisařkou V. Jourovou (1.02.2018) O budoucnosti EU jednali poslanci VEZ s eurokomisařkou V. Jourovou (1.02.2018) O budoucnosti EU jednali poslanci VEZ s eurokomisařkou V. Jourovou (1.02.2018) O budoucnosti EU jednali poslanci VEZ s eurokomisařkou V. Jourovou (1.02.2018)

Navigace sekce Poslanecká sněmovnaISP (příhlásit)