Účastníci letošní deaflympiády se setkali s Janem Hamáčkem

10. 8. 2017

Dvě zlaté, dvě bronzové medaile a jeden rekord přivezla česká výprava sportovců z nedávné 23.Olympiády neslyšících, která se konala v tureckém Samsunu. Další medaili, tentokrát pamětní, předal úspěšným reprezentantům předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček.

Zástupci týmu, který hájil v Turecku naše barvy, navštívili Poslaneckou sněmovnu. Sportovci zde obdrželi Pamětní list nebo Pamětní medaili předsedy Poslanecké sněmovny. „Gratuluji a moc si vážím úspěchů, kterých naši neslyšící dosáhli na olympiádě. Jejich výkony jsou úžasné,“ ocenil Jan Hamáček s tím, že si váží i práce těch, kteří stojí za organizací. „Medaile přivážíme pravidelně a pevně věřím, že žně budou pokračovat i v budoucnu,“ dodal.

Jan Hamáček ukázal také sportovcům i realizačnímu týmu jednací sál, kde jim krátce představil historii budovy. Odpovídal zde také na řadu otázek například o chodu Sněmovny.Účastníci letošní deaflympiády se setkali s Janem Hamáčkem (10.08.2017) Účastníci letošní deaflympiády se setkali s Janem Hamáčkem (10.08.2017) Účastníci letošní deaflympiády se setkali s Janem Hamáčkem (10.08.2017) Účastníci letošní deaflympiády se setkali s Janem Hamáčkem (10.08.2017) Účastníci letošní deaflympiády se setkali s Janem Hamáčkem (10.08.2017) Účastníci letošní deaflympiády se setkali s Janem Hamáčkem (10.08.2017)

Navigace sekce Poslanecká sněmovnaISP (příhlásit)