(11.50 hodin)

 

Poslanec Miroslav Kalousek: Děkuji za slovo. Já bych si v rámci efektivity jednání dovolil apelovat na zpravodaje. Já jsem se domníval, že zejména poslancům ANO záleží na tom, abychom to projednali co nejdříve. Pokud pan zpravodaj bude zatvrzele odmítat číst ty tituly, tak my to vydržíme, my se vždycky přihlásíme a přečteme je. (Neklid v sále.) Ale kdyby je přečetl pan zpravodaj, šlo by nám to rychleji. Pane zpravodaji, prosím, zvažte to. Zvažte to prostřednictvím pana předsedajícího.

 

Místopředseda PSP Vojtěch Pikal: Děkuji. Pan předseda Bartošek se hlásí.

 

Poslanec Jan Bartošek: Děkuji, pane místopředsedo. Stejně tak apeluji i na vás, protože součástí pozměňovacích návrhů je, že ten, kdo je přednáší, má stručně říct, o čem jsou. To znamená, že já vedu ke kázni i vás, pane místopředsedo, abyste řídil schůzi tak, jak se má, a aby pan zpravodaj představoval jednotlivé pozměňovací návrhy. Děkuji.

 

Místopředseda PSP Vojtěch Pikal: Já vám také děkuji. Vzhledem k tomu, kolik je hodin a jaká je atmosféra v sále, a vzhledem k tomu, že je ohlášena pauza na 11.50, tak si myslím, že je vhodná chvíle k tomu jednání přerušit do 12.00.

 

Poslanec Jan Volný: Pane zpravodaji, mně by stačilo pět minut, tak teď dáme deset a příště pět minut, jestli můžu poprosit. Děkuji.

 

(Jednání přerušeno v 11.50 hodin.) ***
Přihlásit/registrovat se do ISP