(18.40 hodin)

 

Poslanec Miroslav Kalousek: Děkuji za slovo. Musím říct, že mě pan místopředseda Filip trochu rozveselil, když říkal, že všechny zákony s rozpočtovými dopady musí být schváleny do té doby, než se bude projednávat státní rozpočet. Já si to dovolím někdy připomenout při některých jiných příležitostech. A že jich bude, kolegové. Ale to není asi ten důvod, proč jsem se přihlásil.

Pro nás je nemožné, nebo dovolíte-li nepřijatelné projednávat to bez přítomnosti signatáře za stranu státu. Dokážeme si představit, že když tady není předseda vlády, od toho má koneckonců místopředsedy, že tu bude nějaký místopředseda vlády, ale tady není žádný člen vlády, který by se mohl přihlásit k tomu, že je kontinuálním zástupcem signatáře. To je taková změna strategie debaty ve druhém čtení, která nás nutí požádat o přestávku poslaneckého klubu v délce - nebudeme vás dlouho zdržovat - 25 minut. Jenom co se poradíme, pak jsme vám hned k dispozici.

Děkuji za pozornost.

 

Místopředseda PSP Tomio Okamura: Já tedy přerušuji jednání. Přestávka v délce 25 minut, takže já tedy končím jednání dnešní schůze Poslanecké sněmovny a uvidíme se zítra v 9 hodin. Přeji hezký večer.

 

(Jednání skončilo v 18.41 hodin.)
Přihlásit/registrovat se do ISP