(13.20 hodin)

 

Poslanec Roman Procházka: Ano, přesně tak.

 

Předseda PSP Jan Hamáček: V tom případě návrh usnesení zní: "Poslanecká sněmovna vyslovuje souhlas s vládním návrhem zákona, kterým se mění zákon č. 101/2001 Sb., o navracení nezákonně vyvezených kulturních statků, ve znění pozdějších předpisů, podle sněmovního tisku 465, ve znění schváleném Poslaneckou sněmovnou." Prosím o stanoviska (Zpravodaj: Souhlasné. Ministr: Souhlasné.)

Zahajuji hlasování a ptám se, kdo je pro. Kdo je proti tomuto návrhu?

Hlasování 159, přihlášeno je 145, pro 141, proti nikdo. Tento návrh byl přijat a konstatuji, že s návrhem zákona byl vysloven souhlas.

 

Děkuji panu zpravodaji i panu ministrovi. Končím tento bod a slovo má pan předseda Kalousek.

 

Poslanec Miroslav Kalousek: Děkuji. Vážené dámy, vážení pánové. Prosím o pochopení, kolegové Faltýnek i Sklenák mně jistě potvrdí, že jsem jim avizoval již dopoledne, že před bodem důchodové spoření požádám o 40minutovou přestávku na poradu klubu. Vzhledem k tomu, že je 13.21 chci kompenzovat obstrukce, kterých se tady dopouštěli pan Sobotka a pan Babiš, a prosím tedy pouze o 20minutovou přestávku. Snad to stihneme. Takže prosím o 20minutovou přestávku na poradu klubu a prosím poslanecký klub TOP 09, aby se shromáždil v prostorách.

 

Předseda PSP Jan Hamáček: Ano, sejdeme se ve 13.42 hodin. Přerušuji jednání Sněmovny.

 

(Jednání přerušeno ve 13.22 hodin.) ***
Přihlásit/registrovat se do ISP