Česká národní rada 1968

8

Návrh

ústředního výboru Národní fronty na doplňovací volbu členů České národní rady podle. čl. 146 odst. 2 ústavního zákona č. 143/1968 Sb., o čs. federaci

17. 12. 1968

Ústřední výbor Národní fronty navrhuje České národní radě, aby podle čl. 146 odst. 2 ústavního zákona č. 143/1968 Sb., o čs. federaci, zvolila za své členy dále uvedené kandidáty (osobní charakteristiky jsou uvedeny v příloze)

1. Adamec Ladislav CSc., ved. odd. ÚV KSČ, Praha

2. Bartásek Jaromír, zootechnik, Jedlí

3. Bosák Vladimír ing., programátor, Třeboň

4. Brabec Jaroslav, ved. dopravy, Havlíčkův Brod

5. Coufal Ladislav, dělník, Kopřivnice

6. Černý Emanuel, dělník, Rakovník

7. Černý Jaroslav ing., předseda ONV, Prachatice

8. Červinka Antonín, prof., Praha

9. David Vlastimil, pilot, Vodochody

10. Dvořák Drahomír, nám. ministra, Praha

11. Exner František ing., hl. inž. statku, Tachov

12. Fořt Josef ing., předseda KNV, Plzeň

13. Gebauer František, student práv, Praha

14. Grospič Jiří JUDr., CSc, vědecký pracovník, Praha

15. Grösser Josef, předseda KNV, Hradec Králové

16. Grünová Květoslava, ekonomka, Praha

17. Horák Jaroslav ing., vývojář AZNP, Mladá Boleslav

18. Hrdlička Jiří, mistr ČSD, Kralupy n. Vlt.

19. Chlup Zdeněk ing., arch., Brno

20. Karásek Jan ing., ved. odd. spojů, Brno

21. Klein Břetislav, dělník, Děčín

22. Kratochvíl Josef, ředitel statku, Louny

23. Křenek Oldřich, elektrikář ČSD, Jihlava

24. Kučera Jan, místopředseda JZD, Vlčnov

25. Lér Leopold ing., nám. ministra, Praha

26. Löbl Karel ing., nám. ministra, Praha

27. Malivánek Emil, dělník, Zďár n. Sáz.

28. Malý Jiří, dělník, Tušimice

29. Matysová Anna, členka JZD, Praha - východ

30. Miler Josef, řidič, Most

31. Návorková Marie, dělnice, České Budějovice

32. Neubert Karel, předseda KNV, Brno

33. Poláček Karel, předseda ÚRO, Praha

34. Půlpán Josef, dělník, Turnov

35. Rázl Stanislav ing., ministr, Praha

36. Rössler Artur, kontrolor, Jablonec n. Nisou

37. Skácelová Anna, Členka JZD, Unčovice

38. Skopal Jaroslav ing., výzk. pracovník, Přerov

39. Smutný Rudolf ing., výzk. pracovník, Ústí n. Labem

40. Srb Jaroslav JUDr., advokát, Mladá Boleslav

41. Stibůrková Anna, členka JZD, Praha - západ

42. Šimek Vladimír, ved. farmy drůbeže, Jaroměř

43. Šůcha Jiří, dělník, Praha

44. Švácha Rudolf, strojmistr ČSD, Sokolov

45. Tománek Eduard, horník - předseda ZV ROH, Horní Suchá

46. Vávrová Dobromila, dělnice, Náchod

47. Vejnarová Hana, dělnice, Trutnov

48. Vilímec Jiří, mistr, Rýmařov

49. Zíka Karel ing., ředitel statku, Rokycany

50. Žila Alois, horník, Kladno


Souvisejici odkazy



Přihlásit/registrovat se do ISP