Středa 16. dubna 1919

Denní pořad

46. schůze Národního shromáždění československého ve středu dne 16. dubna 1919 o 11. hod. dopol.

1. Zpravodaj dr. Meissner. Zpráva ústavního výboru o vládním návrhu zákona, kterým se mění zákon ze dne 13. listopadu 1918, č. 37 Sb. z. a n. o prozatímní ústavě (tisk 856).

2. Zpravodaj dr. Jar. Stránský. Zpráva právního a ústavního výboru o vládním návrhu na změnu zákona o nejvyšším soudu (tisk 752).

3. Zpravodaj dr. Weyr. Zpráva ústavního výboru o vládním návrhu zákona o sloučení sousedních obcí s Brnem (tisk 868).

4. Zpravodaj dr. Weyr. Zpráva ústavního výboru o vládním návrhu zákona o sloučení sousedních obcí s Olomoucí (tisk 857).

5. Zpravodaj dr. Franta. Zpráva ústavního výboru o vládním návrhu na zřízení zemské správní komise pro Slezsko, (tisk 850).

6. Zpráva ústavního výboru pro doplnění zemského výboru moravského.

7. Zpravodaj Časný. Zpráva zásobovacího výboru o návrhu Jos. Šamalíka a soudr. na zastoupení malých rolníkův a domkářů v rekvisičních komisích, aprov. a hospodářských radách a jiných korporacích (tisk 821).

8. Zpravodaj Časný. Zpráva zásobovacího výboru o návrhu Jos. Sechtra a soudr., aby bylo vyloučeno existenční minimum domkářův a malých rolníků vůbec z rekvisice a veřejných dávek naturálních (tisk 822).

9. Zpravodaj Okleštěk. Zpráva imunitního výboru o žádosti, aby bylo povoleno stíhání Ant. Chroustovského k žalobě Rud. Zelenky (tisk 848).

10. Zpráva výboru pro pozemkovou reformu.


Související odkazyPřihlásit/registrovat se do ISP